evinsan | اوینسان | آینه تراش خورده دیواری طرح رویال
لیست آرزوها
لیست آرزوهای شما خالی می باشد!

جهت مشاهده به حساب کاربری خود وارد شوید. جهت مشاهده به حساب کاربری خود وارد شوید.

آینه تراش خورده دیواری طرح رویال

آینه دکوراتیو مدل رویال

۳۵۱,۰۰۰ تومان (مترمربع) ۳۶۵,۰۰۰ تومان

اندازه درخواستی :‌ ۰ مترمربع

افزودن به علاقمندی ها

معرفی محصول

نقدوبررسی

آینه ها از دیرباز در طراحی و معماری بناهای فاخر ایرانی جایگاه خاصی داشته اند.
انعکاس نور، بزرگتر نشان دان فضا و خلق محیطی فاخر با زیبایی اصیل از جمله، مهمترین ویژگی‌هایی است که با اضافه شدن آینه تراش خورده دیواری در محیط شما ایجاد خواهد شد.
جذابیتی که به وسیله آینه دکوراتیو دیواری، در فضا ایجاد می شود، غیر قابل انکار است. آینه ها فضا را نورانی، لوکس و فاخر جلوه می دهند.
آینه تراش خورده دیواری طرح رویال، به خاطر ساختار هندسی منظم و تراش‌های زیبایی که دور تا دور هر قطعه از آینه وجود دارد، با بیشتر سبک‌های طراحی داخلی هم‌خوانی دارند. شما می توانید ازاین محصول در فضاهای کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن به راحتی استفاده کنید.
فراموش نکنید همواره نور و آینه تراش خورده دیواری، کنار یکدیگر مجموعه ای زیبا را خلق خواهند کرد. پس استفادده از نور پردازی مناسب را فراموش نکنید.
 

مشخصات فنی

مشخصات فنی
طرح
ساده
ابعاد دیوار آینه تراش خورده
سفارشی
طرح
رویال
رنگ
دودی
سایر توضیحات
- آینه استاندارد در دو رنگ نقره ای و مسی تولید می شود و سایر رنگها سفارشی است. - جهت اطلاع از قیمت سایر رنگ‌ها و ابعاددلخواه، تماس بگیرید.
نحوه نصب
با چسب مخصوص آینه
ابعاد هر تایل (قطعه) آینه تراش خورده
25*30 و 30*40 و سفارشی

توضیحات

برخلاف سایر محصولات مشابه ارائه شده در فروشگاه‌های آنلاین با نام آینه تراش خورده دیواری( که آینه واقعی نبوده و پلکسی هستند) آینه‌های تراش خورده ارائه شده در فروشگاه ائوینسان، آینه های با کیفیت و ضخیم (با ضخامت 4 میلیمتر) بوده که توسط بهترین دستگاه‌های به روز cnc تراش خورده اند. قطعات تراش خورده کنار هم به دیوار چسبانده می شوند و در کنار هم مجموعه ای زیبا و یکدست آینه کاری شده را خلق می کنند.
آینه دکوراتیو دیواری، به صورت سفارشی در ابعاد مورد نیاز شما طراحی و تولید می شود. به این صورت که ابعاد دیوار یا بخش مورد نظر خود را اندازه گرفته و سفارش خود را ثبت کنید، بر اساس ابعاد ارسالی و سایز قطعه انتخاب شده توسط شما آینه تراش خورده دیواریتان طراحی و تولید می شود. تا بدون اشکال و فضای مورد نظرتان اجرا شود.

راهنمای آینه‌کاری دکوراتیو و تزئین دیوار با کاشی‌های آینه‌ای: چگونه از ‌‌آینۀ تراش‌خورده در دکوراسیون استفاده کنیم؟ (1)

آشنایی با آینه‌های تراش‌خورده:انتخاب محل نصب کاشی‌ آینه‌ای(2)

محصولات مشابه

خریداران این محصول، محصولات زیر را هم خریده‌اند